ПОДОРОЖ АЗІЄЮ, ЧАСТИНА 4: ТАІЛАНД

У Таїланді ми провели завершальну частину нашої азіатської подорожі. Таїланд створений для пляжного відпочинку, тут добре розвинена туристична інфраструктура, смачна кухня і невисокі ціни. Ну а природа – це окремий козир. Це був наш 3-й візит до Таїланду, і мені здається, що ми повернемося ще. Адже так багато красивих місць залишилося у нашому списку must see!

ПХУКЕТ

Пхукет знаходиться на західному узбережжі Таїланду, омивається Андаманським морем Індійського океану і є найбільшим островом Таїланду. З материковою частиною він з'єднаний трьома мостами. Раніше економіка Пхукета здебільшого базувалася на видобутку олова та каучуку, але сьогодні провінція основну частину своїх доходів бере із високорозвиненої туристичної галузі.
Загалом Пхукет досить галасливий і не створює відчуття тихого пляжного раю. Життя тут кипить і вирує, на дорогах нерідко трапляються пробки. Однак якщо знайти житло десь на тихому пляжі, то ці враження відступлять на далекий план. На Пхукеті величезна кількість пляжів, але більшість із них надто переповнена туристами. Усамітнитися можна лише на невеликих віддалених пляжах, до яких можна дістатися човном або пройти стежкою крізь джунглі. Але це того варте! Гарний колір води, білий пісочок і лагідне море, як на пляжі Freedom Beach, буде нагородою за шлях крізь тропічні чагарники.

ОСТРОВИ ПХІ-ПХІ

Цей райський куточок, що належить до провінції Крабі, знаходиться між материковою частиною Таїланду та Пхукетом. Архіпелаг складається з двох основних островів - Пхі-Пхі Дон (населений) і Пхі-Пхі Лей (завдяки якому це місце набуло особливої ​​популярності, адже тут проходили зйомки фільму "Пляж" з Леонардо Дікапріо). А ще поруч знаходяться 4 маленькі острівці та безліч скель та рифів.
Насправді тайською назва островів звучить як "Пі-Пі", але вимовляється прихильно і довго (що в англійській транскрипції відзначили буквою "h" - ось і вийшло "Phi-Phi").
Туристи можуть розташуватися на нічліг на острові Пхі-Пхі Дон, де можна оселитися як у бюджетному хостелі, так і на віллі на березі. Щодня навколо островів курсують човни-таксі та туристичні катери. Це дозволяє легко дістатися до віддалених тихих пляжів і швидко перебратися з однієї частини острова на іншу (на Пхі-Пхі немає наземного транспорту). Звичайно, зараз це місце дуже популярне, тому туристів дуже багато і не завжди легко знайти малолюдний куточок. Але рано вранці більшість пляжів порожні.
Крім прогулянок на човнах, пляжного відпочинку та споглядання краси природи на Пхі-Пхі дуже цікаво пірнати і плавати з маскою. Колір і прозорість води тут просто дивовижні, а багатство підводного світу не дасть нудьгувати! Наприклад, крім яскравих рибок і коралів, тут можна зустріти рифових акул. Для людей вони є безпечними, але враження від зустрічі з ними гарантовані!