ФОТОГРАФІЇ - СПОГАДИ

Щодня ми кудись біжимо, поспішаємо, думаємо як встигнути більше, стати кращими, досягти високих цілей. І за всією цією метушнею ми втрачаємо головне - проводити час зі своїми рідними та близькими людьми, говорити їм ЛЮБЛЮ якнайчастіше і дарувати свої обійми. Час - це той цінний ресурс, який не купити ні за які гроші, не надолужити і не повернути.

Нещодавно я перевернула цілу тонну старих фотографій з архіву нашої родини. І скільки ж там приголомшливих моментів, щирих усмішок та кохання! Багато з цих знімків я побачила вперше, я дізналася багато нового і такого важливого для мене, знову торкнулася тих, кого поряд вже немає.

Подумайте про ваших близьких, подаруйте їм свій час без вагань та зайвих нагадувань. Обов'язково фотографуйте і фотографуйтеся разом! Не в студіях з гарним інтер'єром, нарядами та мейк-апом, професійною технікою, не з приводу свята та річниці. А просто так! У себе вдома або на дачі, у звичайному домашньому одязі та звичній обстановці. Це історія, це пам'ять та неповторні, по-справжньому ваші моменти та ваше життя, це спогади назавжди!

І не допускайте, щоб думки про те, наскільки вам дорогі ваші люди, поселялися у вашій голові лише після загрози і страху близькості їх втрати.