Наша дивовижна пригода у Ісландії! Це не просто весільна фотозйомка для прекрасної пари із Києва у далекому та неймовірному куточку Землі. Це надзвичайна подорож, знайомство з силами природи та ландшафтами, які ми могли собі уявити тільки в казках чи фантастичних фільмах. І коли Іра та Тимур обмінювалися клятвами і казали один одному найважливіші слова посеред ущелини у величезній і неосяжній скелі під гуркотіння водоспаду – це пробирало нас до тремтіння і до мурашок! Чи запам'ятається це на все життя? Так! Чи хочемо ми туди повернутись? Ну звичайно ж! Іншої відповіді не може бути.

 

А ось що написали герої цієї зйомки Іра та Тимур про своє неповторне весілля в Ісландії: "Спочатку ми, звичайно ж, хотіли провести церемонію та весілля десь на природі неподалік Києва в колі рідних та друзів, але ідеального місця так і не знайшли. Незабаром ми наштовхнулися в інтернеті на фотографії Ісландії і одразу ж закохалися в ці зелені пагорби, величні вулкани та потужні водоспади… І одразу ж подумали, чому б не провести цей день удвох на острові, що знаходиться за тисячі кілометрів від дому, адже це ж Наше свято. Дивлячись на весілля проведені в Ісландії, ми відчували повний розрив з тими шаблонами, які спостерігаються тут, в Україні, там немає місця для шаблонів, Ісландія занадто мала, щоб вміщувати їх у собі, зате те, що вона точно вміщує, це щастя що ти живеш і можеш ходити по цьому м'якому як подушка моху, намокнути під здоровенним водоспадом, поспілкуватися з цілим табуном ласкавих конячок, забратися на вулкан і кидати камінці в озеро, яке зайняло місце вируючої в минулому лави і ще багато-багато всього. А коли все це ти робиш поруч із коханою людиною, та ще й у день, коли ви збираєтеся пов'язати свої душі, всі ці приємні моменти стають найщасливішими, найсвітлішими спогадами у вашому житті і ваше серце вже ніколи не покине цей зелений і не такий вже холодний острів посеред океану."

Our amazing adventure in Iceland! This is not just a wedding photography for beautiful couple from Kiev in a distant and incredible corner of the Earth. This is an extraordinary journey, an acquaintance with the forces of nature and with landscapes we could imagine only in fairy tales or fantastic films. And when the bride and groom tell each other the most important words in the middle of a canyon in a huge and vast rock under the murmur of a waterfall - it's pounding to shivers! Will this be remembered for lifetime? Yes! Do we want to go back there? Yes, of course! And there can be no other answer.

Flowers: In Love
Dress: Cathy Telle