ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ФОТОКНИГИ

За цей рік створення книг стало для нас своєрідною медитацією, а ще - можливістю подорожувати не виходячи з дому. І багато наших клієнтів теж оцінили красу надрукованих фото. Отже, хочеться трохи більше розповісти про те, які є особливості, і що потрібно для того, щоб ми створили вам гарну фотокнигу.

СТОРІНКИ
Можуть бути тонкі (як у журналі) та товсті (наклеєні на пластикову основу). Фотокниги з товстими сторінками трохи виграють за якістю паперу, але сильно програють у вазі (важкі) та кількості сторінок (максимум 80 сторінок).

ОБКЛАДИНКА І ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ
Величезна кількість матеріалів на вибір. Серед них – натуральне дерево, різні види тканин, еко-шкіра. Наші улюблені книги – у обкладинці з тканини. Напис на обкладинці може бути виконаний у вигляді тиснення або металевого шильду з гравіюванням. Над першим розворотом - калька, на якій може бути нанесений будь-який напис чи логотип. Додатково можна замовити коробку для зберігання книги.

ФОРМАТ І РОЗМІР
Оптимальний формат – квадратний. Хоча можна зробити книгу прямокутною (з книжковою або альбомною орієнтацією). Оптимальна кількість сторінок – 60 на товстих листках (максимум 80) та 100-150 на тонких листках (максимум 260). Оптимальний розмір – 30х30 см (розворот 30х60 см). Однак можна створити книгу й інших розмірів, залежно від ідей та побажань.

МАКЕТ І КІЛЬКІСТЬ ФОТО
Для книги вам слід вибрати 60-100 кадрів (можливо і більше, якщо книга буде на тонких сторінках на велику кількість розворотів). Важливо, щоб фотографії вибирав саме ви, тому що книга в першу чергу для вас, а не для фотографа. А ось гарний мінімалістичний макет – це вже наша турбота.