ФОТОСЕСІЯ НА ВІДСТАНІ

Сучасний телепорт чи віддалена фотосесія на фотоапарат.
Це просто чудо, до чого зараз дійшла техніка. Подивившись ефір Марини Карпій, ми дуже надихнулися і запропонували зробити Марині та її родині таку ось зйомку прямо не виходячи з дому. Ми буквально змогли телепортуватися прямо з Києва до сонячного та теплого Тбілісі!
Пишемо тут невелику інструкцію. Отже, вдома моделі знадобиться фотоапарат, який можна по шнуру підключити до комп'ютера і керувати ним (фотоапаратом) через спеціальну програму прямо з монітора. У випадку з Canon – це EOS Utility. Далі, на комп'ютері моделі та фотографа має бути встановлена ​​програма Team Viewer. Модель дає фотографу віддалений доступ до екрана свого комп'ютера через цю програму - і вуаля, тепер фотограф може керувати налаштуваннями камери моделі та фотографувати. Паралельно необхідно зателефонувати по відеозв'язку по телефону, щоб спілкуватися і оперативно вирішувати всі питання. Залишилося тільки встановити фотоапарат на штатив, вибрати найкращий фон, ракурс, світло, запастися терпінням - і вуаля!

Modern teleport or remote photo shoot on the camera.
It's just amazing what a high level of technology we have reached nowadays. After watching the broadcast of Marina Karpiy, we were very inspired and suggested Marina and her family make such a remote photo shoot right without leaving the house. We literally were able to teleport directly from Kyiv to sunny and warm Tbilisi!